Geplaatst op: 8 mei 2025
Onder werkelijk schitterende weersomstandigheden heeft WVF Oldstars vandaag het door PEC Zwolle georganiseerde toernooi bij HTC gewonnen.
Er werd gestart met een prima verzorgde lunch in de HTC-kantine voor alle 16 teams. Gelijk de gelegenheid om oude voetbalkameraden te ontmoeten en te spreken, die je niet meer dagelijks ziet. Het voelde als een reünie, een soort familiereünie voor voetbalvrienden die elkaar jaren geleden hadden leren kennen op de velden.
WVF ingedeeld in poule A, ging prima van start met een 4-0 overwinning op HHC Hardenberg, en de overige wedstrijden werden op 2 gelijke spelen na, allemaal overtuigend gewonnen.
Dus poulewinnaar geworden, en de finale tegen HTC. WVF kwam snel op 1-0 voorsprong, maar liet na om enkele fraaie kansen onbenut te laten, en toen kwam HTC opeens op een 1-2 voorsprong. In de allerlaatste minuut kreeg WVF een strafschop die koelbloedig door Jan Bos benut werd. Daarna floot de scheidsrechter voor het einde van de wedstrijd en moesten er 2 x 3 strafschoppen genomen worden.
Jan Bos schoot raak en Johan Jans schoot ook raak, en HTC miste beide strafschoppen en dus was WVF ongeslagen kampioen. En mocht de beker in ontvangst nemen.
© 2022-2023 One4Design.nl