Wedstrijden WVF 1

10-12 WVF - Nunspeet
           aanvang: 20.00 uur
14-12 Den Ham - WVF
           aanvang: 14.30 uur

Vacatures

Vrijwilligers gezocht
voor keuken en bar

Klik hier voor meer informatie.
Stuur een e-mail naar
vrijwilligerscommissie@wvf.nl.

Stukje schrijven over 
wedstrijden van WVF 1
Klik hier voor meer informatie.

Trainer JO15-4
Contact opnemen via e-mail
coordinator_jo15@wvf.nl

Vrijwilliger innen contributie
Klik hier voor meer informatie.

Vrijwiliger controle entree
Klik hier voor meer informatie.

Varia

Algemene Ledenvergadering
12 december 2019.
Klik hier voor meer informatie.

Scheidsrechters gevraagd
Klik hier voor meer informatie.

Inloggen op www.voetbal.nl
Klik hier voor meer informatie.

WVF Webshop

wvf voetbal westenholte Flyer-WVF-clubkleding

Twitter

Sponsoren
 

Hoofdsponsor Jeugd  
123inkt.nl www.123inkt.nl
   
Goudsponsoren  
Boudesteyn Hypotheken & Verzekeringen www.boudesteyn.nl
Campenaer koffie www.campenaerkoffie.nl
Van Dijk Groothandel BV www.vandijkgroothandel.nl
Engie Energie Nederland www.engie-energie.nl
HÆD Recruitment-Projects www.haed.nl
Hanos Zwolle www.hanos.nl
Het Notarieel www.hetnotarieel.nl
Hulst Flier Installateurs www.hulstflier.nl
Klomp Transport BV www.klomptransport.nl
Kraaninspectie Nederland www.kraaninspectienederland.nl
Mevrouw Schutte & Dochters schilders www.mevrouwschutte.nl
Noordman Raam en Vloerbekleding www.noordman-tapijt.nl
Postma Totaaltechniek www.postmatotaaltechniek.nl
Rikels Slaapexperts www.rikels-slaapexperts.nl
Slagerij van Guilik www.slagerijvanguilik.nl
Schutte Tweewielers www.schuttetweewielers.nl
Sport Inn voetbalspeciaalzaak www.sport-innzwolle.nl
Ten Brinke makelaardij www.tenbrinkemakelaardij.nl
Van Born Vastgoed www.vastgoedzwolle.nl
Van der Kolk
Infra en incidenten support
www.vanderkolk-zwolle.nl
Van Vilsteren Installatietechniek www.vilsteren.nl
   
Zilversponsoren  
Jansen Vastgoed BV www.jansenvastgoed.nl
Jumbo Westenholte www.jumbo.com
Kalvenhaar Profile Tyrecenter www.kalvenhaar.nl
L & M Workwear Genemuiden www.lenmworkwear.nl
Mixcom Media Group www.mixcom.nl
Silowacht BV www.silowacht.nl
Veneberg Security www.veneberg.com
Westenholte Fysiotherapie & Fitness www.westenholtefit.nl
IJsseltours www.ijsseltours.nl
Zendèl www.zendel.nl
   
Bronssponsoren  
Aannemersbedrijf van Gerner www.gernerbouw.nl
Auto Siero www.autosiero.nl
Autobedrijf Kok www.autobedrijfkok.nl
Bas Autowas  www.basautowas.nl
Belgische Keizer www.belgischekeizer.nl
Bistro de Stadshoeve www.bistrodestadshoeve.nl
Cordupack www.cordupack.nl
De-Versterkers www.de-versterkers.nl
De Jong & Laan accountants www.jonglaan.nl
Drone Your Future www.droneyourfuture.com
Enter Actie Online Expo www.enteractie.nl
EP Zwolle www.epstadshagen.nl
Gerrits & Ebbers Bedrijfsadministraties www.gerritsebbers.nl
HouseHunting Zwolle www.househunting.nl
Huls Adviseurs www.hulsadviseurs.nl
Ilsez Hair kapsalon www.ilsezhair.nl
IU Groep www.iugroep.nl
Jomago administratiekantoor www.jomago.nl
Kader Bureau voor Kwaliteitszorg www.kader.nl
Karssen makelaars www.km.nl
Korterink Auto's www.korterink.nl
Luilak www.luilak.nl
Minoyu Asian restaurant www.minoyu.nl
Oke Online www.okeonline.nl
Postuma AGF www.postuma.nl
Project- en Adviesbureau Enebel www.en-ebel.nl
PV accountants www.pvacc.nl
Raad Postma Administratieve dienstverleners www.raad-postma.nl
Rabobank IJsseldelta www.rabobank.nl/lokale-bank/ijsseldelta/
Rijdeukvrij.nl www.rijdeukvrij.nl
Sani4all www.sani4all.nl
Scherp Communicatie www.scherpcommunicatie.nl
Schrader stoffering en montage www.woning-enprojectstoffering.nl
State of Design Interieurvormgeving www.state-design.nl
Stiho Zwolle www.stiho.nl
Sustento ICT www.sustento.nl
Tom van der Weerd Hoveniers www.vanderweerdhoveniers.nl
Vakgarage Gerard Klaassen www.vakgarageklaassen.nl
Veerman makelaardij www.veermanmakelaardij.nl
Vent Klima www.interduct.nl
Vishandel Timmerman www.vishandeltimmerman.nl
Voorst Makelaardij www.voorstmakelaardij.nl
Vrieling Assurantiën www.vrieling.nl
Woko gordijnatelier www.woko.nl
   
Overige sponsoren  
1-2-3 Machineverhuur www.123machineverhuur.nl
Aannemersbedrijf Zwiers www.zwiersaannemersbedrijf.nl
Anico schoonmaakdiensten www.anico.nl
Autorijschool Afrit Zwolle www.afritzwolle.nl
Autoservice Schouten www.autoserviceschouten.nl
Bakkerij Bart www.bakkerbart.nl
BDG Architecten www.bdgarchitecten.nl
Bemog projectontwikkeling www.bemog.nl
Bert Wieten Autobedrijf www.bertwieten.nl
Bijsterbosch John haarmode www.johnbijsterbosch-haarmode.nl
Bloemenhuis Gerbera www.bloemenhuisgerbera.nl
Bloemist van Ettekoven www.aabloemist.nl
Blok Computergestuurd Borduren www.blokborduren.nl
Bouwdrone www.bouwdrone.nl
Braspenning Coiffures www.braspenningcoiffures.nl
Breman Zwolle www.breman.nl
Cobbler
ICT Oplossingen voor de zorg
www.cobbler.nl
Cyklop Nederland BV www.cyklop.nl
De Morgenster Prot.Chr.Basisschool www.demorgensterzwolle.nl
De Zaak electronics  www.dezaakelectronics.nl
Drukkerij Assendorp www.drukkerijassendorp.nl
DTC Zwolle fysiotherapie www.dtczwolle.nl
DJ Hanno www.djhanno.nl
Dynamics software www.dynamicssoftware.com
Eikelboom party service www.eikelboompartyservice.nl
Financieel Adviesbureau Zwolle www.fazwolle.nl
Freda Gaasbeek Uitvaartbegeleiding www.freda.nl
Garage IJsselland www.garageijsselland.nl
Glasbedrijf de Jong & Zn www.glasbedrijfdejonge.nl
Hartog schilderwerken www.hartogzwolle.nl
Heineken www.heineken.com
Herkert hoveniersbedrijf www.herkerthoveniersbedrijf.nl
Het Anker ontmoetingscentrum www.ochetanker.nl
Hornbach Zwolle www.hornbach.nl
IQ Kunstuitleen www.iq.nl
K-side 038-4600688
Klus-en stucadoorsbedrijf Bijleveld www.stucadoorsbedrijfbijleveld.nl
KVS Kantoorinrichting www.kvsbv.nl
K.W.D. Sport www.kwd.nl
Kieftenbelt Jos Bouwbedrijf 038-4216998
Loxam Accesss www.loxam.nl
Mineralis www.mineralis.nl
Nijwa Transport www.nijwa.nl
P&H Party en attractieverhuur www.phverhuur.nl
Pannen BAS BV 06-29040295
PBE Montage 038-4227049
Pleizier Webgroup www.pleizier-webgroup.com
Poppe hoveniers www.poppehoveniers.nl
Printbrigade www.printbrigade.nl
Renselaar Exclusive Cars www.vanrenselaarcars.nl
Schagen Infra BV www.schagen.nl
Schildersbedrijf C.R. van Boven 06-51161701
Schrijver Fireworks www.schrijverfireworks.nl
Slokker Vastgoed www.slokker.com
Sport & Sign www.sportensign.nl
Stroomberg Slijterij 038-4211234
Stucadoorsbedrijf Bijleveld 06-50903860
Tuinactief hovenier www.tuinactief.nl
Tukkers- en ten Hoeve Hoveniersbedrijf www.tukkersentenhoeve.nl
Uitvaartbegeleider Freda Gaasbeek www.fredagaasbeek.nl
Urbana restaurant www.urbana.nl
Voskamp Beveiligingstechniek www.voskampgroep.nl
Veldkamp Wonen www.veldkampwonen.nl
Verfhandel Klompjan 038-4216792
Vreugdehoeve www.devreugdehoeve.nl
Westins Project Stoffering www.westins.nl
Wildeman Tweewielers www.wildeman-motoren.nl
IJsseldelta Lease www.ijsseldelta-lease.nl
Zalsman Grafische bedrijven www.zalsman.nl
Zwartewaterland Assurantien www.zwla.nl

Contactgegevens

Sportpark De Weide Steen
Stinsweg 15
8042 AZ Zwolle
telefoon 038 - 4211708
email info@wvf.nl
routebeschrijving

Wegwijzer vv WVF

Klik hier voor de wegwijzer.

hoofdsponsor jeugd

123inkt

Goud sponsors


Zilver sponsors


Brons sponsors

wvf voetbal westenholte sponsoren

wvf voetbal westenholte rtv

wvf voetbal westenholte kits
wvf voetbal westenholte vriendenloterij

webdesigner in Zwolle