Wedstrijd WVF O23

17-12 WVF - Nieuwleusen
            aanvang: 20.00 uur

Wedstrijden WVF 1

19-01 WVF - Hulzense Boys
            aanvang: 15.00 uur
26-01 SVI - WVF
            aanvang: 14.30 uur

Vacatures

Vrijwilliger innen contributie
Klik hier voor meer informatie.

Vrijwiliger controle entree
Klik hier voor meer informatie.

Varia

Kantine opening 
29 december. Klik hier.

Scheidsrechters gevraagd
Klik hier voor meer informatie.

Inloggen op www.voetbal.nl
Klik hier voor meer informatie.

WVF Webshop

wvf voetbal westenholte Flyer-WVF-clubkleding

Twitter

Sponsoren
 

Hoofdsponsor Jeugd  
123inkt.nl www.123inkt.nl
   
Goudsponsoren  
Campenaer koffie www.campenaerkoffie.nl
Van Dijk Groothandel BV www.vandijkgroothandel.nl
Financieel Adviesbureau Zwolle www.fazwolle.nl
HÆD Recruitment-Projects www.haed.nl
Hanos Zwolle www.hanos.nl
Het Notarieel www.hetnotarieel.nl
Hulst Flier Installateurs www.hulstflier.nl
Jumbo Westenholte www.jumbo.com
Kraaninspectie Nederland www.kraaninspectienederland.nl
Lenferink Schilders
Afbouw- Vastgoedonderhoud
www.lenferink.com
Noordman Raam en Vloerbekleding www.noordman-tapijt.nl
Postma Totaaltechniek www.postmatotaaltechniek.nl
Slagerij van Guilik www.slagerijvanguilik.nl
Schutte Tweewielers www.schuttetweewielers.nl
Sport Inn voetbalspeciaalzaak www.sport-innzwolle.nl
Ten Brinke makelaardij www.tenbrinkemakelaardij.nl
Van Born Vastgoed www.vastgoedzwolle.nl
Van der Kolk
Infra en incidenten support
www.vanderkolk-zwolle.nl
Van Vilsteren Installatietechniek www.vilsteren.nl
Woko gordijnatelier www.woko.nl
IJsseltours www.ijsseltours.nl
   
Zilversponsoren  
Heutink & Heij Financieel Adviseurs www.heutinkenheij.nl
Kalvenhaar Tyrecenter www.kalvenhaar.nl
L & M Workwear Genemuiden www.lenmworkwear.nl
Mixcom Media Group www.mixcom.nl
Silowacht BV www.silowacht.nl
Veneberg Security www.veneberg.com
Westenholte Fysiotherapie & Fitness www.westenholtefit.nl
Zendèl www.zendel.nl
   
Bronssponsoren  
Auto Siero www.autosiero.nl
Autobedrijf Kok www.autobedrijfkok.nl
Bas Autowas  www.basautowas.nl
Belgische Keizer www.belgischekeizer.nl
Bistro de Stadshoeve www.bistrodestadshoeve.nl
De-Versterkers www.de-versterkers.nl
De Jong & Laan accountants www.jonglaan.nl
Enter Actie Online Expo www.enteractie.nl
Huls Bouwkosten Management www.huls-bkm.nl
Ilsez Hair kapsalon www.ilsezhair.nl
Jomago administratiekantoor www.jomago.nl
Karssen makelaars www.km.nl
Klomp Transport BV www.klomptransport.nl
Korterink Auto's www.korterink.nl
Minoyu Asian restaurant www.minoyu.nl
Oke Online www.okeonline.nl
Postuma AGF www.postuma.nl
Project- en Adviesbureau Enebel www.en-ebel.nl
PV accountants www.pvacc.nl
Raad IJsselland www.raad-ijsselland.nl
Rij Deukvrij.nl www.rijdeukvrij.nl
Sabine Toornvliet Mediation www.sabinetoornvliet.nl
Schrader stoffering en montage www.woning-enprojectstoffering.nl
State of Design Interieurvormgeving www.state-design.nl
Stiho Zwolle www.stiho.nl
Sustento ICT www.sustento.nl
Ton van der Weerd Hoveniers www.vanderweerdhoveniers.nl
Vakgarage Gerard Klaassen www.vakgarageklaassen.nl
Veerman makelaardij www.veermanmakelaardij.nl
Vent Klima www.interduct.nl
Vishandel Timmerman www.vishandeltimmerman.nl
Voorst Makelaardij www.voorstmakelaardij.nl
Vrieling Assurantiën www.vrieling.nl
   
Overige sponsoren  
1-2-3 Machineverhuur www.123machineverhuur.nl
Aannemersbedrijf van Gerner www.gernerbouw.nl
Aannemersbedrijf Zwiers www.zwiersaannemersbedrijf.nl
Anico schoonmaakdiensten www.anico.nl
Autorijschool Afrit Zwolle www.afritzwolle.nl
Autoservice Schouten www.autoserviceschouten.nl
Autoservice van Bruchem www.autobruchem.nl
Bakkerij Bart www.bakkerbart.nl
Balservice.nl www.balservice.nl
BDG Architecten www.bdgarchitecten.nl
Bert Wieten Autobedrijf www.bertwieten.nl
Bijsterbosch John haarmode www.johnbijsterbosch-haarmode.nl
Bloemenhuis Gerbera www.bloemenhuisgerbera.nl
Bloemist van Ettekoven www.aabloemist.nl
Blok Computergestuurd Borduren www.blokborduren.nl
Braspenning Coiffures www.braspenningcoiffures.nl
Breman Zwolle www.breman.nl
Brockbernd
Administratie en Adviesbureau
www.brockbernd.nl
Cobbler
ICT Oplossingen voor de zorg
www.cobbler.nl
Covebo www.covebo.nl
Cyklop Nederland BV www.cyklop.nl
De Morgenster Prot.Chr.Basisschool www.demorgensterzwolle.nl
De Zaak electronics  www.dezaakelectronics.nl
Drukkerij Assendorp www.drukkerijassendorp.nl
DTC Zwolle fysiotherapie www.dtczwolle.nl
DJ Hanno www.djhanno.nl
Dynamics software www.dynamicssoftware.com
Eikelboom party service www.eikelboompartyservice.nl
Garage IJsselland www.garageijsselland.nl
Gerrits & Ebbers bedrijfsadministraties www.gerritsebbers.nl
Glasbedrijf de Jong & Zn www.glasbedrijfdejonge.nl
Hartog schilderwerken www.hartogzwolle.nl
Heineken www.heineken.com
Herkert hoveniersbedrijf www.herkerthoveniersbedrijf.nl
Herkert Jaap opticien www.jaapherkertopticien.nl
Het Anker ontmoetingscentrum www.ochetanker.nl
Hornbach Zwolle www.hornbach.nl
Hoveniersbedrijf T. van der Weerd www.vanderweerdhoveniers.nl
Huls bouwkostenmanagement www.huls-bkm.nl
Intext timmerwerken www.intexttimmerwerken.nl
IQ Kunstuitleen www.iq.nl
Jansen Vastgoed BV www.jansenvastgoed.nl
K-side 038-4600688
Klus-en stucadoorsbedrijf Bijleveld www.stucadoorsbedrijfbijleveld.nl
KVS Kantoorinrichting www.kvsbv.nl
K.W.D. Sport www.kwd.nl
Kieftenbelt Jos Bouwbedrijf 038-4216998
L&M Workwear www.lenmworkwear.nl
Loxam Accesss www.loxam.nl
Mebin BV www.mebin.nl
Mineralis www.mineralis.nl
Nijwa Transport www.nijwa.nl
Obiovino wijnen www.obiovino.nl
P&H Party en attractieverhuur www.phverhuur.nl
Pannen BAS BV 06-29040295
Peter Vader www.petervader.nl
Pleizier Webgroup www.pleizier-webgroup.com
Poppe hoveniers www.poppehoveniers.nl
Printbrigade www.printbrigade.nl
Renselaar Exclusive Cars www.vanrenselaarcars.nl
Rikels slaapexperts www.rikels-slaapexperts.nl
Schagen Infra BV www.schagen.nl
Schildersbedrijf C.R. van Boven 06-51161701
Schuttelaar Delicatessen www.schuttelaarwijnen.nl
Schrijver Fireworks www.schrijverfireworks.nl
Slokker Vastgoed www.slokker.com
Sport & Sign www.sportensign.nl
Stroomberg Slijterij 038-4211234
Stucadoorsbedrijf Bijleveld 06-50903860
Tegelmaster wand en vloertegels www.detegelmaster.nl
Ten Hag makelaars www.tenhag.nl
Tuinactief hovenier www.tuinactief.nl
Tukkers- en ten Hoeve Hoveniersbedrijf www.tukkersentenhoeve.nl
Uitvaartbegeleider Freda Gaasbeek www.fredagaasbeek.nl
Urbana restaurant www.urbana.nl
Voskamp Beveiligingstechniek www.voskampgroep.nl
Van Rossum Beveiligingstechniek www.ijzerhandel.nl
Veldkamp Wonen www.veldkampwonen.nl
Venko Schilderwerken www.venko.nl
Verfhandel Klompjan 038-4216792
Verwennerij bakker www.bakkerijdeverwennerij.nl
Vreugdehoeve www.devreugdehoeve.nl
Westins Project Stoffering www.westins.nl
Wildeman Tweewielers www.wildeman-motoren.nl
IJsseldelta Lease www.ijsseldelta-lease.nl
Zalsman Grafische bedrijven www.zalsman.nl
Zwartewaterland Assurantien www.zwla.nl
Zwollas Las & Montagebedrijf  www.zwollas.nl

Contactgegevens

Sportpark De Weide Steen
Stinsweg 15
8042 AZ Zwolle
telefoon 038 - 4211708
email info@wvf.nl
routebeschrijving

Wegwijzer vv WVF

Klik hier voor de wegwijzer.

hoofdsponsor jeugd

123inkt

Goud sponsors


Zilver sponsors


Brons sponsors

wvf voetbal westenholte sponsoren

wvf voetbal westenholte rtv

wvf voetbal westenholte kits
wvf voetbal westenholte vriendenloterij

webdesigner in Zwolle