
Geplaatst op: 1 februari 2026
We zijn blij te kunnen melden dat Ian Dusink ook volgend seizoen als assistent-trainer bij WVF 1 betrokken blijft. De samenwerking met hoofdtrainer Job Lamberink en de spelersgroep bevalt uitstekend. Verlenging past binnen het beleid van WVF, waarbij eigen trainers de kans krijgen zich verder te ontwikkelen binnen de club. Dat brengt continuïteit binnen de club. Naast zijn rol als assistent volgt Ian ook VC2-opleiding van de KNVB.
Ian verwoord zijn verlenging als volgt: “Het belangrijkste voor mij is dat ik me binnen mijn eigen club verder kan ontwikkelen als trainer en als mens. Ik leer ontzettend veel van Job (Lamberink) en de samenwerking is bijzonder prettig. We kunnen goed sparren over voetbal en zijn open en eerlijk naar elkaar. Daarnaast klikt het met de spelersgroep en de rest van de staf.
Ik haal hier zoveel energie en enthousiasme uit, dat had ik vooraf niet kunnen bedenken. Daarom ben ik erg blij met het vertrouwen vanuit de TC en de club dat ik door mag gaan in deze rol”.
“Wij zijn erg blij dat we verder kunnen met Ian, een jongen van de club. We zien zijn ontwikkeling en enthousiasme. Dat wordt ook gewaardeerd door de spelersgroep. Zijn invulling van deze rol brengt veel nieuw elan op het veld”, aldus de TC.
TC WVF
© 2022-2025 gemaakt door: Website laten maken Zwolle